Bugun...

"İYİ PARTİ EDİRNE İL BAŞKANI TÜRKAY" İLE İLGİLİ HABERLER

EDİRNE’DE Kİ ‘HAMİLE ÇOÇUKLAR HABERLERİ’ ANLATILDIĞI GİBİ DEĞİL!
‘186 hamile çoçuk’ haberiyle görsel ve yazılı medyada gündeme oturan Edirne’de, Erken Evlilik konusu hiçte anlatıldığı g..
İYİ PARTİ EDİRNE  İL BAŞKANI TÜRKAY, “TALİHSİZ AÇIKLAMA”
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Av. Mete Türkay, Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt'ın merkez ilçedeki eğitim kurum..
D P KADIN KOMİSYONLARI BAŞKANI ERCAN; BİZLER CUMHURİYET KADINLARIYIZ
Demokrat Parti Edirne İl Kadın Komisyonları Başkanı Ayten Ercan,yaptığı yazılı açıkmayla Türk Kadınının Seçme ve Seçilme..
AKINCIOĞLU,YERLİ OTOMOBİL FABRİKASI EDİRNE’YE KURULSUN
AK Parti eski Keşan Gençlik Kolları Başkanı Adnan Akıncıoğlu, Sosyal medyada yayınladığı bir mesajla Türkiye’de kurulmas..
MERAL AKŞENER18 KASIM’DA EDİRNE’DE
İYİ PARTİ Genel Başkan Meral Akşener’in 18 Kasım Cumartesi günü Edirne’ye geliyor. Akşener Edirne ziyaretine Havsa Hayv..
AV. M.TOLGA AKALIN: İYİ PARTİ RESMEN KURULMUŞTUR.
Tolga Akalın,“İYİ PARTİ resmen kurulmuştur.” Akalın;“Siyasî partiler, bilgi ve belgelerini İçişleri Bakanlığına verir ve..
EDİRNE VALİSİ GÜNAY ÖZDEMİR’İN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
Milli birlik ve beraberliğimizin kaynağı olan Cumhuriyetimizin 94’üncü yıldönümünü hep birlikte büyük bir coşku ve gurur..
AKŞENER’İN “İYİ PARTİ’Sİ” KURULDU
Akşener; Bugün 25 Ekim 2017, Türkiye üzerinde yapılan araştırmalar, bütün gözlemler şu sonucu gösteriyor, millet yorgund..
KAYA; “SAADET PARTİ BASKIN SEÇİM İÇİN HAZIRLIKLI”
Saadet partisi; “Erken Baskın Seçime Hazırlık İlçe Başkanları Toplantısı” yaptı. Ankara’da Saadet Parti Eğitim Merkezind..
EDİRNE OLAY GAZETESİ GÜNLÜK HABER AKIŞINA DÖNÜYOR...
Edirne'de Siyaset Dergimizin yoğun çalışmalarından dolayı ara verdiğimiz Edirne Olay Gazetesi çalışmalarımıza bu gün iti..
YUKARI