Bugun...

"ŞİRİN ÇOGAL; TRAKYA’YA TERMİK SANTRALLER İSTEMİYORU" İLE İLGİLİ HABERLER

TRAKYA BİRLİKTE YENİ BAŞKAN AHMET AKGÜN
Yeni secilen Trakya Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri bu gün yaptıkları(24.01.2019.Perşembe günü) ilk toplantılarında kendi ..
ŞİRİN ÇOGAL; TRAKYA’YA TERMİK SANTRALLER İSTEMİYORUZ
TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin Çogal; “Kömürlü Termik Santraller hep enerji meselesi olarak tartışılıyor;aslında..
ŞİRİN ÇOĞAL, “ORMAN YANGINLARINA DİKKAT!”
TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin ÇOĞAL yaz mevsiminde havaların ısınmasıyla birlikte artan orman yangını ile ilgili..
TEMA VAKFI EDİRNE İL TEMSİLCİSİ ŞİRİN ÇOĞAL’DAN DUYURU
Milletvekillerimizin ve Edirne TEMA Vakfı il Temsilciliğimizin gözetiminde Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü yetkilileri ve ..
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ PEHLİVANLARINA SAHİP ÇIKIYOR
Trakya Üniversitesi,Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Baş , Başaltı Boyları ile Deste (büyük, orta, küçük) Boylar ara..
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ GENEL SEKRETERİ AHMET SEZGİN GÖREVİNDEN ALINDIMI?
Hafta başında Trakya Ünversitesi avukatlarında ‘G Ü’nün “avukatlık mesleğini yapıyor görünümü altında FETÖ yapılanmasını..
ÇOĞAL; “VALİ GÖREVİ KÖTÜYE KULLANMA SUÇU İŞLİYOR!”
Çoğal,“Vatandaşın yurt dışına çıkma hürriyeti, ancak suç soruşturması veya kovuşturması sebebiyle hâkim kararına bağlı o..
ÇOĞAL; “GIDA GÜVENCESİ TOPRAKLARI KORUMAKLA BAŞLAR”
TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin Çoğal, 16 Ekim Dünya Gıda Günü nedeniyleyaptığı yazılı açıklamada tarım alanları v..
ŞİRİN ÇOĞAL; “ORMAN VARSA SU DA VAR!.”
TEMA Vakfı Edirne İl Temsilciği bu yıl 21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası ile 22 Mart Dünya Su Günü’nü “Orma..
TRAKYA GAZETECİLER DERNEĞİ,UĞUR MUMCU'YU ANITI BAŞINDA ANDI
Trakya Gazeteciler Derneği, (TGD) 24 Ocak 1993 tarihinde bir suikast sonucu hayatını kaybeden gazeteci, yazar Uğur Mumcu..
YUKARI