Bugun...

"​TÜRK OLMAKTAN MI DOĞRU OLMAKTAN MI RAHATSIZ OLUYORSUNUZ" İLE İLGİLİ HABERLER

DEMOKRAT PARTİ GENEL BAŞKANI GÜLTEKİN UYSAL“TÜRK MİLLETİ HEP VAR OLACAK!”
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, 'Andımızla ilgili yaptığı açıklamada;“Daha nice 1000 yıl Anadolu ve Trakya..
TÜRK OLMAKTAN MI DOĞRU OLMAKTAN MI RAHATSIZ OLUYORSUNUZ
"TÜRK" KELİMESİNE TAHAMMÜL EDEMEYENLERİN SIĞINDIKLARI DEMORASİ VE FİKİR ÖZGÜRLÜĞÜ ANLAYIŞLARI, ÖYLE SANIYORLAR Kİ, ONLAR..
TÜRK POLİSNİN 172. GURUR YILI TÖRENLE KUTLANDI
Edirne Emniyet Müdürlüğü, Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 172’inci yıldönümü sebebiyle hazırladığı kutlama törenleri Ed..
TEKİN; “BELEDİYE İLE İLGİLİ ÇIKAN HABERLERDEN HALKIMIZ RAHATSIZ”
Saadet Partisi İl Mahalli İdareler Başkanı Av. Sinan Tekin, “son zamanlarda Belediye ile ilgili basında çıkan haberlerde..
TÜRK OCAKLARI,“ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR…”
Edirne Türk Ocakları Başkanı Yakup Öz yaptığı yazılı açıklamada; “Türk Ocakları 15 Temmuz’da Türk tarihinin bu en büyük ..
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK; EY TÜRK GENÇLİĞİ;
EY TÜRK GENÇLİĞİ; Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.Mevcudiy..
TÜRK-İŞ; “AÇLIK VE YOKSULLUK SINIRI GERİLEDİ”
Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) yirmi dokuz yıldan bu yana her ay düzenli olarak yaptığı “açlık ve yo..
TOPAL ÖRDEK REKTÖR YÖRÜK; MANGAL PARTİLERİNE DOĞRU YOLA ÇIKMIŞ GİBİ…
‘Topal Ördek’ sürecine giren Rektör Yener Yörük, giderayak‘Lame duck’ gibi davranmak yerine, her şeye ve herkese musalla..
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ SAHTE DİPLOMA DAVASINDA SONA DOĞRU
T.Ü. Genel Sekreteri E. Özdemir'in kızı Ayşegül Ö. T’nin sınav notu değiştirdiği iddia edilen T.Ü. çalışanı Sebihan A. v..
TÜRK VE YUNAN BİSİKLETÇİLER ARDA BOYUNDA PEDAL ÇEVİRDİ
Edirne Doğa Sporları Kulübü (EDOSK) Derneği ve Orestiada’nın Rhesos Bisiklet Kulübü bisikletlileri, 21-26 Temmuz tarihle..
YUKARI