Bugun...

"44’ÜNCÜ MASA TENİSİ BALKAN ŞAMPİYONASI EDİRNEDE YAPILD" İLE İLGİLİ HABERLER

44’ÜNCÜ MASA TENİSİ BALKAN ŞAMPİYONASI EDİRNEDE YAPILDI
44’üncü Masa Tenisi Balkan Şampiyonası 1-5 Ağustos 2018 tarihleri arasından Edirnede gercekleştirildi. Mimar Sinan Spor..
SEYFETTİN SELİM KIRKPINAR AĞALIĞINI 10’UNCU KEZ ALDI
Edirne Belediye Başkanlığı tarafından bu yıl 657'ncisi düzenlenen Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde yapılan 658'inci ..
KILIÇDAROĞLU YARIN (3.11.2017 CUMA GÜNÜ) SAAT 16.00 DA EDİRNEDE
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın, 3,5 yılda kente kazandırdığı tesislerin to..
HAYATİ BALKAN KADINLARIN MUHTAR SEÇİLME HAKKINI KAZANMALARININ 84. YILINI KUTLADI
26 Ekim 1933 tarihli ve 2329 sayılı kanunla kadınlara Muhtar olarak seçilme hakkı tanınmasının 84. yılını kutluyorum. 2..
BALKAN ŞEHİTLERİNİ SAYGI,MİNNETLE VE DUALARLA ANDIK
104 üncü yılında Balkan Savaşları'nda şehit düşen askerlerimizi, Edirne Sarayiçi’ndeki Balkan Şehitliğinde düzenlenen t..
RECEP GÜRKAN, BALKAN ŞEHİTLERİNİ ANDI
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Balkan Şehitlerini anma mesajında; “104 yıl önce Balkan Savaşları’nda destanlar ..
VALİ GÜNAY ÖZDEMİR  26 MART  BALKAN ŞEHİTLERİNİ ANDI
Değerli Edirneliler; Bugün ülkemizin en huzurlu şehirlerinden biri olan Edirne, fethedildiği 1361 yılından bu yana birç..
UZM. DR. SELAHATTİN KAT; “EDİRNEDE ORGAN BAĞIŞI 3 KİŞİYE UMUT OLDU”
Edirne’de tedavi gördüğü Edirne Sultan 1.Murat Devlet Hastanesi’nde beyin ölümü gerçekleşen E.G’nin organları, Organ Bağ..
EDİRNEDE OKULLAR YARINDA (PERŞEMBE GÜNÜ) TATİL
Edirne vakliliği resmi sitesinden yapılan açıklamada yoğun kar yağışı ve buzlanma tehlikesi nedeniyle; “Edirne ili merk..
TÜRKİYE BİLARDO ŞAMPİYONASI FİNAL MÜSABAKALARI EDİRNEDE
Dünya Bilardo Şampiyonu Semih Saygınerin de katıldığı Türkiye Bilardo Şampiyonası'nın final etabı Edirne'de başladı. Tür..
YUKARI