Bugun...

"ALEYNA TİLKİ KONSERİ MİMAR SİNAN SPOR SALON'UND" İLE İLGİLİ HABERLER

ALEYNA TİLKİ KONSERİ MİMAR SİNAN SPOR SALON'UNDA
Bu (29 Ağustos 2017) Saat: 21.00’de Saraçlar Caddesinde yapılması planlanan Aleyna Tilki konseri meteorolojinin sağnak y..
EDİRNE BELEDİYESİ’NDEN YILBAŞI KONSERİ
Edirne Belediyesi yılın son günü olan 31 Aralık 2016 Cumartesi Günü Saraçlar Caddesi ve Barış Parkı’nda düzenleyeceği yı..
 VALİ DR.MEHMET TEKİNARSLAN, 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLADI
Edirne Valisi Dr. Mehmet Tekinarslan, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını yayınladığı yazılı mesajla kutl..
ETB;19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI’NI KUTLU OLSUN
Türk Milletinin bağımsızlık ve özgürlük umutlarının yeşerdiği, kurtuluş ateşinin yakıldığı ve millete olan inancın simge..
AV. SİNAN TEKİN;“ŞEHİR MEDENİYETTİR”
Saadet Partisi Mahalli İdareler Başkanı Av. Sinan Tekin, Ankara’da gerçekleştirilen “Uluslar arası İdeal Kentler Zirvesi..
TRAKYA BİRLİK SPOR KULÜBÜ'NDEN BEDİHA GÜN’DE OLİMPİYATLARDA
2016 Rio Olimpiyatlarına Güreşte olimpiyat kotası veren son organizasyon olan; 2016 Rio Olimpiyatları 2. Dünya Eleme Tur..
PROF. DR. ENGİN BEKSAÇ KORELİLERE SİNAN’I VE SELİMİYE’Yİ ANLATTI.
Trakya Üniversitesi, Sanat Tarihi Bölümü Başkanı Prof. Dr. Engin Beksaç, Güney Kore Televizyon ekibine Mimar Sinan ve Se..
SİNAN TEKİN; “BU BİR SİYASİ HAMLE DEĞİLDİR!”
Edirne Saadet Partisi Mahalli İdareler Başkanı Av. Sinan Tekin, gecen hafta Selimiye Yemiş Kapanı Hanı ile ilgili, Edirn..
‘SES-SİZSİNİZ’ SPOR KULÜBÜ VE SPORCULARI OCAK’I ZİYARET ETTİ
Edirne'de faaliyet gösteren Engelli Dernek Başkanları ile Ses-Sizsiniz Spor Kulübü ve sporcuları Edirne Gençlik Hizmetle..
KADINLAR AVRUPA ŞAMPİYONU TRAKYA BİRLİK SPOR KULÜBÜNDE YASEMİN ADAR
Letonya'da Düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası Kadınlar Serbest Stil 75 kilo finalinde Rus sporcu Alena Starodubtseva’yı..
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
YUKARI