Bugun...

"AMAN DİKKAT! YENİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ'DE İSTANBUL'LU MİLLİ EĞİTİMCİ" İLE İLGİLİ HABERLER

TRAKYA BİRLİKTE YENİ BAŞKAN AHMET AKGÜN
Yeni secilen Trakya Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri bu gün yaptıkları(24.01.2019.Perşembe günü) ilk toplantılarında kendi ..
AMAN DİKKAT! YENİ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ'DE İSTANBUL'LU MİLLİ EĞİTİMCİ!
2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Başarı Sıralamasında, Türkiye 50’ncisi olduğu ortaya çıktı! Pekiii biz bu noktaya nasıl ge..
GÜRKAN VE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİ MASKE TAKARAK LÖSEMİYE DİKKAT ÇEKTİLER
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve Edirne Belediye Meclisi Üyeleri; 02-08 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle..
YENİ MAHSUL AYÇİÇEĞİ EDİRNE BORSASINDA 3TL FİYAT GÖRDÜ
2018–2019 hasat sezonunun ilk ürünü olan yeni mahsul Ayçiçeği Edirne Ticaret Borsası’na (ETB) Edirne Merkez Musabeyli kö..
ŞİRİN ÇOĞAL, “ORMAN YANGINLARINA DİKKAT!”
TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin ÇOĞAL yaz mevsiminde havaların ısınmasıyla birlikte artan orman yangını ile ilgili..
YENİ MAHSUL SÜPÜRGE TELİ BORSADA
2018–2019yılı yeni mahsul Süpürge hasat sezonunun ilk ürünü Edirne Ticaret Borsası’na (ETB) getirildi. Edirne Merkez Elç..
TARİHİ ELEKTRİK FABRİKASI YENİ HALİYLE GÖZ KAMAŞTIRIYOR
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın en önemli seçim vaatlerinin içerisinde yer alan; bazı çevreler tarafından ‘Hayal..
MİLLİ ATLET JALE BAŞAK’TAN VALİ ÖZDEMİR’E ZİYARET
Edirne’li milli atlet Jale Başak veTürkiye Atletizm Federasyonu Milli Takımlar Antrenörü Esra Akgün Yılmaz, Edirne Vali..
İKİ KİŞİYE ÜÇ’ER SORU..REKTÖRE ve MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNE;
Cumhurbaşkanı için ağız’a alınmayacak lakırdılar yapan Bulgarı Prof. Dimitrov’u ağırlayan...Ona hediyeler veren! Rektör ..
MANSUR İRİŞ;KIBRIS MİLLİ DAVAMIZDIR!
Saadet Partisi Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Mansur İriş, Kıbrıs’ın Türkiye’nin en önemli meselesi olduğunu belirterek, ..
YUKARI