Bugun...

"CHP İKİNCİ KEZ FEVZİ PEKCANLI DEDİ" İLE İLGİLİ HABERLER

FEVZİ PEKCANLI’NIN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
Bu gün emperyalizme karşı Ulusal Bağımsızlık Mücadelemizin taçlandığı gündür. Bu gün başta Baş Komutan Gazi Mustafa Kema..
PROF.DR.CÖHÇE;“TÜ İMAMINI BİLİYORMUSUNUZ” DEDİ SANSÜRÜ YEDİ!
Konferanslarında “her yere İMAM atayan hain ‘FETÖ’, üniversitelere niye İMAM atamadı ... “FETÖ her yere İMAM atıyor da n..
CHP İKİNCİ KEZ FEVZİ PEKCANLI DEDİ.
Divan Başkanlığını CHP Grup Başkan Vekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’un yaptığı kongreyi; 621 delegeden 598 del..
CHP’DE İKİNCİ ADAY  ECZ.BÜLENT VAREL
Varel’in adaylık açıklamsını yaptığı basın toplantısına, CHP Edirne milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan,Keşa..
CHP Lİ BAŞKANLAR PEKCANLI’YI YALNIZ BIRAKMADILAR..
CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, 6 Ocak 2018 Tarihinde Yapılacak Olan CHP Edirne İl Kongresinde, Yeniden CHP İl Başkanlığı..
PEKCANLI, “KILIÇDAROĞLU’NUN EDİRNELİLERE SELAMI VAR”
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, Havs..
FEVZİ PEKCANLI; “CHP 1 MAYISTA TÜM TÜRKİYEDE  İŞÇİ İLE EL ELE”
CHP İl Başkanları toplantısı için Ankarada bulunan CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı , yaptığı yazılı açıklamada “CHP..
PEKCANLI; “HALKIN VİCDANINDA ‘HAYIR’ KAZANMIŞTIR!”
CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı yaptığı yazılı açıklama ile referandum sonuçlarını değerlendirdi. Pekcanlı; “16 Ni..
PEKCANLI;“SEDEFÇİ,CHP’DEKİ KAPIYI KENDİSİ KAPATMIŞTIR”
Cumhuriyet Halk Partisi Eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, geçtiğimiz Pazar günü halka seslenmek i..
ERDOĞAN; “KOPARSA KOPSUN” DEDİ  soylu; “AB ORTAK TEMAS MERKEZİNİ AÇTI”
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye, Bulgaristan ve Yunanistan arasında sınır aşan suçlarda bilgi paylaşımı ve mücad..
YUKARI