Bugun...

"CHP Lİ BAŞKANLAR PEKCANLI’YI YALNIZ BIRAKMADILAR." İLE İLGİLİ HABERLER

FEVZİ PEKCANLI’NIN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
Bu gün emperyalizme karşı Ulusal Bağımsızlık Mücadelemizin taçlandığı gündür. Bu gün başta Baş Komutan Gazi Mustafa Kema..
CHP İKİNCİ KEZ FEVZİ PEKCANLI DEDİ.
Divan Başkanlığını CHP Grup Başkan Vekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’un yaptığı kongreyi; 621 delegeden 598 del..
CHP Lİ BAŞKANLAR PEKCANLI’YI YALNIZ BIRAKMADILAR..
CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, 6 Ocak 2018 Tarihinde Yapılacak Olan CHP Edirne İl Kongresinde, Yeniden CHP İl Başkanlığı..
PEKCANLI, “KILIÇDAROĞLU’NUN EDİRNELİLERE SELAMI VAR”
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, Havs..
FEVZİ PEKCANLI; “CHP 1 MAYISTA TÜM TÜRKİYEDE  İŞÇİ İLE EL ELE”
CHP İl Başkanları toplantısı için Ankarada bulunan CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı , yaptığı yazılı açıklamada “CHP..
PEKCANLI; “HALKIN VİCDANINDA ‘HAYIR’ KAZANMIŞTIR!”
CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı yaptığı yazılı açıklama ile referandum sonuçlarını değerlendirdi. Pekcanlı; “16 Ni..
PEKCANLI;“SEDEFÇİ,CHP’DEKİ KAPIYI KENDİSİ KAPATMIŞTIR”
Cumhuriyet Halk Partisi Eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, geçtiğimiz Pazar günü halka seslenmek i..
 CHP Lİ BAŞKANLAR TRAKYA’NIN GELECEĞİ MASAYA YATIRDI…
Trakya Bölgesi’nde görev yapan Cumhuriyet Halk Parti (CHP)’li Belediye Başkanları Edirne’de bir araya geldi. Edirne Bele..
CHP'LİLERİN FEVZİ PEKCANLI DEDİĞİ BU KONGRE ÇOK KONUŞULACAK!
Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın “Ben Belediye Başkanı olduğum sürece CHP'lilerin dışında kimseyi işe almayacağım.” Sözü..
SON YOLCULUĞUNDA BAHADIR GRAMMEŞİN’İ ARKADAŞLARI YALNIZ BIRAKMADI
İstanbul Kadıköy'de uğradığı bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybeden ÖDP üyesi ve Haziran Hareketi üyesi Bahadır Gramme..
YUKARI