Bugun...

"CHP’DE İKİNCİ ADAY ECZ.BÜLENT VARE" İLE İLGİLİ HABERLER

CHP'DE RECEP GÜRKAN YENİDEN ADAY GÖSTERİLDİ.
EDİRNE: RECEP GÜRKAN UZUNKÖPRÜ ÖZLEM BECAN, HAVSA: OGUZ TEKİN, SÜLOĞLU:MEHMET ORMANKIRAN,MERİÇ:EROL DÜBEK, KÜPLÜ:GÖKMEN..
MUSTAFA HELVACIOĞLU AK PARTİDEN ADAY ADAYI.
“Keşan’ımızın unu var, yağı var, şekeri var fakat bunları bir araya getirecek Helvacı’sı yok.” Diyen Mustafa Helvacıoğlu..
CHP İKİNCİ KEZ FEVZİ PEKCANLI DEDİ.
Divan Başkanlığını CHP Grup Başkan Vekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’un yaptığı kongreyi; 621 delegeden 598 del..
CHP’DE İKİNCİ ADAY  ECZ.BÜLENT VAREL
Varel’in adaylık açıklamsını yaptığı basın toplantısına, CHP Edirne milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu, Erdin Bircan,Keşa..
BÜLENT KAÇIN’LA ‘SELCUKLU HATUNLARI’ KİTABINI KONUŞTUK
Trakya Üniversitesi İlâhiyat Fakültesi sekreterliği görevini 2013 yılından buyana sürdüren Bülent Kaçın’la, Büyük Selçuk..
UZUNKÖPRÜLÜ MESTAN ÇAVUŞ, PANKO BİRLİK YÖNETİM KURULUNA ADAY
Pancar üreticisinin dertleri ile dertlenen Mestan Aktop, 31 yıl görev yaptığı aynı kurumdan emekli oldu ve bugün, Panko ..
ÇİĞDEM GEGEOĞLU, CHP EDİRNE İL KADIN KOLU BAŞKANLIĞINA YENİDEN ADAY
CHP İl Kadın Kolları Başkanı ve Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu, 9 Ocak tarihinde yapılacak olan İl Kadın Kol..
GÜRKAN’LA DA GÖRÜŞEN BOZKURT YENİDEN ADAY
CHP de sular bir türlü durulmuyor… Merkez ilçe seçimlerinde yaşanan aday polemikleri şimdide İl Başkanlığı seçimlerinde ..
BÜLENT AĞABEYİMİZİ KAYBETTİK
Edirne Gazetecilik ve Matbaacılık ailesinde uzun yıllardır hizmet veren Bülent İnceler, geçirdiği rahatsızlık sonucu hay..
YUKARI