Bugun...

"D P KADIN KOMİSYONLARI BAŞKANI ERCAN; BİZLER CUMHURİYET KADINLARIYI" İLE İLGİLİ HABERLER

DEMOKRAT PARTİ İL BAŞKANI ÖZYILMAZ “30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.”
Demokrat Parti Edirne İl başkanı İbrahim Özyılmaz,“Türk tarihi açısından çok büyük bir öneme sahip olan30 Ağustos Zafer ..
İYİ PARTİ EDİRNE  İL BAŞKANI TÜRKAY, “TALİHSİZ AÇIKLAMA”
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Av. Mete Türkay, Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt'ın merkez ilçedeki eğitim kurum..
D P KADIN KOMİSYONLARI BAŞKANI ERCAN; BİZLER CUMHURİYET KADINLARIYIZ
Demokrat Parti Edirne İl Kadın Komisyonları Başkanı Ayten Ercan,yaptığı yazılı açıkmayla Türk Kadınının Seçme ve Seçilme..
EDİRNE VALİSİ GÜNAY ÖZDEMİR’İN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
Milli birlik ve beraberliğimizin kaynağı olan Cumhuriyetimizin 94’üncü yıldönümünü hep birlikte büyük bir coşku ve gurur..
ERDOĞAN DEMİR’DEN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMASI…
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayan Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı Erd..
CUMHURİYETİN İLK KADIN MUHTAR GÜL ESİN AYDIN (GÜLKIZ ÜRBÜL HANIM)
Bu gün kadınların muhtar seçme ve seçilme hakkının verilişinin 84. Yıl dönümü. Mustafa kemal Atatürk’ün isteği ile 26 ..
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın Ramazan Bayramı Mesajı
Gürkan;“Toplumumuza huzur, sofralarımıza bereket getiren; dayanışmanın ve hoşgörünün yaşandığı bir Ramazan Ayı’nı daha g..
AK PARTİ EDİRNE İL BAŞKANI İLYAS AKMEŞE KIZINI EVLENDİRDİ
AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe’nin kızı Nurbanu Akmeşe İstanbul’da yapılan düğünde Yusuf Takçı ile yaşamlarını..
AKP İL BAŞKANI AKMEŞE; “ALPULLU İÇİN SON GÜN YARIN”
Ankara’da düzenlenen 115. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı öncesninde Tekirdağ, Çanakkale ve Kırklareli İl Başkanl..
ERDOGAN DEMİR YEREL BASIN BİRLİĞİ EDİRNE ŞUBESİ BAŞKANI
Yerel Basın Birliği Edirne Şubesi’nin Olağan Genel Kurul Toplantısı 21 01 2017 Pazar günü Edirne’de gerçekleştirildi. Sa..
YUKARI