Bugun...

"DEMİRKIRAN; “ADAM KAYIRMA VE PARTİZANLIĞA SON VERİLMELİ�" İLE İLGİLİ HABERLER

ALİ DEMİRKIRAN;“30 AĞUSTOS BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN SİMGESİDİR”
ALİ DEMİRKIRAN;“30 AĞUSTOS BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN SİMGESİDİR” 30 Ağustos Zafer Bayramının 96. yılı münasebetiyle bi..
DEMİRKIRAN; “ADAM KAYIRMA VE PARTİZANLIĞA SON VERİLMELİ”
Pazar günü yapılan Saadet Partisi 2017 yılının son İl Divan Toplantısında, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerine konuşan E..
DEMİRKIRAN; “ENGELLİLERİN SORUNLARINI SAADET  PARTİSİ  İKTİDARI ÇÖZER”
Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, 10 – 16 Mayıs “Engelliler Haftası” münasebetiyle bir mesaj yayınlayara..
DEMİRKIRAN;  “OLMAZSA OLMAZLARIMIZ  VAR”
Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, Anayasa Değişikliği ile ilgili partisinin görüşlerini açıkladı. Değişi..
 ALİ DEMİRKIRAN; “TARIM VE HAYVANCILIĞA SAHİP ÇIKILMALIDIR”
Saadet Partisi Edirne İl Teşkilatı ilçeleri ziyarete devam ediyor. Keşan ve Meriç İlçelerine yaptıkları ziyaretlerin ar..
GÖZÜNÜZ AYDIN; EDİRNEYE SIĞDIRAMADIĞINIZ “KÜÇÜK BÜYÜK ADAM” İRFAN HOCA GİTTİ!
Edirne Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü görevine geldiğinde, bırakınız Edirne kültür ve tarihi esere envanterini, müdürlüğü..
DEMİRKIRAN; “EMANET EHLİNE VERİLMELİ”
Saadet Partisi il Başkanı Ali Demirkıran,“15 Temmuz darbesini yapan FETÖ terör örgütü, inancımıza ve medeniyet değerleri..
ALİ DEMİRKIRAN; ESNAF BU YÜKÜ TAŞIYAMAZ!
Saadet Partisi Edirne İl Başkanı Ali Demirkıran, 1 Temmuz’da yürürlüğe girecek olan 6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği ..
ALİ DEMİRKIRAN; “POLİS TEŞKİLATIMIZIN 171. YILINI KUTLU OLSUN”
Saadet Partisi İl Başkanı Ali Demirkıran, “Bu tarihi ve kritik dönemde güvenlik güçlerimiz, polisimiz destanlar yazıyor...
ÜSTÜNDE CENNET KOKUSU TAŞIYAN ADAM
PSİKOLOG Hüseyin Kaçın: Üç beş aydır hastane koridorlarında "Tiroid Kanseri”ne çareler ararken iyi doktorlar, iyi insan..
YUKARI