Bugun...

"EDİRNE’DE Kİ ‘HAMİLE ÇOÇUKLAR HABERLERİ’ ANLATILDIĞI GİBİ DEĞİL" İLE İLGİLİ HABERLER

EDİRNE VALİSİ GÜNAY ÖZDEMİR’İN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
Milli birlik ve beraberliğimizin kaynağı olan Cumhuriyetimizin 95. yıldönümünü hep birlikte büyük bir coşku ve gururla k..
EDİRNE'DE ARAÇ SALTANATI SÜRÜYOR!
DÜĞÜNDE, KAHVALTIDA, AVM’DE BU ARAÇ HER YERDE! Merkez Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdür V. Mehmet Özer’in kullandığ..
EDİRNE VALİSİ GÜNAY ÖZDEMİR’İN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
EDİRNE VALİSİ GÜNAY ÖZDEMİR’İN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderli..
AKMEŞE ''EDİRNE AK PARTİ A TAKIMINI HAZIRLADI.''
Edirne AK Parti İl Başkanı İlyas Akmeşe yürütme kurulunu yeniden oluşturduğu belirterek Edirne AK Parti A Takımını açıkl..
YENİ MAHSUL AYÇİÇEĞİ EDİRNE BORSASINDA 3TL FİYAT GÖRDÜ
2018–2019 hasat sezonunun ilk ürünü olan yeni mahsul Ayçiçeği Edirne Ticaret Borsası’na (ETB) Edirne Merkez Musabeyli kö..
GÜRKAN; EDİRNE İLERİ BİYOLOJİK ATIK SU ARITMA TESİSİ’NİN İNŞAATI HIZLA DEVAM EDİYOR
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan göreve geldiğinde sözünü verdiği Edirne İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesis inşaat..
EDİRNE SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRLÜĞÜNDEN DUYURU
Edirne SGK İl Müdürü Süleyman LALE, 18/05/2018 tarihli ve 30425 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan “7143 sayılı “Vergi ve..
EDİRNE'DE BİR İLK;“TEKNOLOJİ ZİRVESİ ETSO'DA DÜZENLENECEK”
Edirne Ticaret ve Sanayi Odası ve Logosoft Bilişim Teknolojileri San. ve Tic A.Ş. işbirliğinde Edirne'de bir ilk gerçekl..
TEMA VAKFI EDİRNE İL TEMSİLCİSİ ŞİRİN ÇOĞAL’DAN DUYURU
Milletvekillerimizin ve Edirne TEMA Vakfı il Temsilciliğimizin gözetiminde Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü yetkilileri ve ..
EDİRNE’DE Kİ ‘HAMİLE ÇOÇUKLAR HABERLERİ’ ANLATILDIĞI GİBİ DEĞİL!
‘186 hamile çoçuk’ haberiyle görsel ve yazılı medyada gündeme oturan Edirne’de, Erken Evlilik konusu hiçte anlatıldığı g..
YUKARI