Bugun...

"EDİRNE’DE Kİ ‘HAMİLE ÇOÇUKLAR HABERLERİ’ ANLATILDIĞI GİBİ DEĞİL" İLE İLGİLİ HABERLER

EDİRNE’DE Kİ ‘HAMİLE ÇOÇUKLAR HABERLERİ’ ANLATILDIĞI GİBİ DEĞİL!
‘186 hamile çoçuk’ haberiyle görsel ve yazılı medyada gündeme oturan Edirne’de, Erken Evlilik konusu hiçte anlatıldığı g..
İYİ PARTİ EDİRNE  İL BAŞKANI TÜRKAY, “TALİHSİZ AÇIKLAMA”
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Av. Mete Türkay, Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt'ın merkez ilçedeki eğitim kurum..
AKINCIOĞLU,YERLİ OTOMOBİL FABRİKASI EDİRNE’YE KURULSUN
AK Parti eski Keşan Gençlik Kolları Başkanı Adnan Akıncıoğlu, Sosyal medyada yayınladığı bir mesajla Türkiye’de kurulmas..
MERAL AKŞENER18 KASIM’DA EDİRNE’DE
İYİ PARTİ Genel Başkan Meral Akşener’in 18 Kasım Cumartesi günü Edirne’ye geliyor. Akşener Edirne ziyaretine Havsa Hayv..
EDİRNE VALİSİ GÜNAY ÖZDEMİR’İN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
Milli birlik ve beraberliğimizin kaynağı olan Cumhuriyetimizin 94’üncü yıldönümünü hep birlikte büyük bir coşku ve gurur..
EDİRNE OLAY GAZETESİ GÜNLÜK HABER AKIŞINA DÖNÜYOR...
Edirne'de Siyaset Dergimizin yoğun çalışmalarından dolayı ara verdiğimiz Edirne Olay Gazetesi çalışmalarımıza bu gün iti..
Edirne Valisi Günay Özdemir’in Ramazan Bayramı Mesajı
Vali Özdemir;Türk milleti olarak on bir ayın sultanı, rahmet ve bereket ayının sonunda Ramazan Bayramına kavuşmanın huz..
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın Ramazan Bayramı Mesajı
Gürkan;“Toplumumuza huzur, sofralarımıza bereket getiren; dayanışmanın ve hoşgörünün yaşandığı bir Ramazan Ayı’nı daha g..
EDİRNE CİĞERİNİN KOKUSUNU ALAN KEDİLER, AVRUPA’DAN GİRİŞ YAPTI
Bu yıl 7’incisi düzenlenecek olan Uluslararası Edirne Bando ve Ciğer Festivali için Edirne Belediyesi farklı bir mizanse..
AK PARTİ EDİRNE İL BAŞKANI İLYAS AKMEŞE KIZINI EVLENDİRDİ
AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe’nin kızı Nurbanu Akmeşe İstanbul’da yapılan düğünde Yusuf Takçı ile yaşamlarını..
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
YUKARI