Bugun...

"Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın Ramazan Bayramı Mesaj�" İLE İLGİLİ HABERLER

Gürkan;Alt yapıya ilk kazma Şubat sonu Mart başı
EDİRNE BELEDİYE BAŞKANI RECEP GÜRKAN, SON ÇALIŞAN MAAŞINI ALMADAN BENİM MAAŞIMI YATIRMAYIN DİYE HESAP İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE..
İYİ PARTİ EDİRNE  İL BAŞKANI TÜRKAY, “TALİHSİZ AÇIKLAMA”
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Av. Mete Türkay, Edirne İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt'ın merkez ilçedeki eğitim kurum..
RECEP GÜRKAN EKŞİ SÖZLÜĞÜN ENİYİ BAŞKAN ANKETİNDE
İnternet ortamında Türkiye’nin en çok ziyaret edilen sitelerden biri olan Ekşi Sözlük, yılın en iyilerini belirlemek içi..
D P KADIN KOMİSYONLARI BAŞKANI ERCAN; BİZLER CUMHURİYET KADINLARIYIZ
Demokrat Parti Edirne İl Kadın Komisyonları Başkanı Ayten Ercan,yaptığı yazılı açıkmayla Türk Kadınının Seçme ve Seçilme..
AKINCIOĞLU,YERLİ OTOMOBİL FABRİKASI EDİRNE’YE KURULSUN
AK Parti eski Keşan Gençlik Kolları Başkanı Adnan Akıncıoğlu, Sosyal medyada yayınladığı bir mesajla Türkiye’de kurulmas..
MERAL AKŞENER18 KASIM’DA EDİRNE’DE
İYİ PARTİ Genel Başkan Meral Akşener’in 18 Kasım Cumartesi günü Edirne’ye geliyor. Akşener Edirne ziyaretine Havsa Hayv..
RECEP GÜRKAN, “CUMHURİYETİ’MİZİN 94. YILI KUTLU OLSUN”
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Hiç kuşkusuz ki; bizlerin en önemli görevi bağımsızlığımızın ve vatanımızın bölün..
EDİRNE VALİSİ GÜNAY ÖZDEMİR’İN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
Milli birlik ve beraberliğimizin kaynağı olan Cumhuriyetimizin 94’üncü yıldönümünü hep birlikte büyük bir coşku ve gurur..
ERDOĞAN DEMİR’DEN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMASI…
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınlayan Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı Erd..
 BÜTÜN TÜRKİYE RECEP GÜRKAN’IN BAŞARISINI KONUŞUYOR
Üçüncü Kitap Fuarı nedeniyle Kentimize gelen Saygı Öztürk'e konuşan Recep Gürkan bir anda Ülkemizin ençok konuşulan Bele..
YUKARI