Bugun...

"Edirne Valisi Günay Özdemir’in Ramazan Bayramı Mesaj�" İLE İLGİLİ HABERLER

VALİ ÖZDEMİR BULGARİSTAN BAŞBAKANI BORİSOV İLE GÖRÜŞTÜ
Edirne Valisi Günay Özdemir, Bulgaristan'ın başkenti Sofya’da Başbakan Boyko Borisov ile başbakanlık ofisinde 1 saat sür..
EDİRNE OLAY GAZETESİ GÜNLÜK HABER AKIŞINA DÖNÜYOR...
Edirne'de Siyaset Dergimizin yoğun çalışmalarından dolayı ara verdiğimiz Edirne Olay Gazetesi çalışmalarımıza bu gün iti..
Edirne Valisi Günay Özdemir’in Ramazan Bayramı Mesajı
Vali Özdemir;Türk milleti olarak on bir ayın sultanı, rahmet ve bereket ayının sonunda Ramazan Bayramına kavuşmanın huz..
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın Ramazan Bayramı Mesajı
Gürkan;“Toplumumuza huzur, sofralarımıza bereket getiren; dayanışmanın ve hoşgörünün yaşandığı bir Ramazan Ayı’nı daha g..
EDİRNE CİĞERİNİN KOKUSUNU ALAN KEDİLER, AVRUPA’DAN GİRİŞ YAPTI
Bu yıl 7’incisi düzenlenecek olan Uluslararası Edirne Bando ve Ciğer Festivali için Edirne Belediyesi farklı bir mizanse..
AK PARTİ EDİRNE İL BAŞKANI İLYAS AKMEŞE KIZINI EVLENDİRDİ
AK Parti Edirne İl Başkanı İlyas Akmeşe’nin kızı Nurbanu Akmeşe İstanbul’da yapılan düğünde Yusuf Takçı ile yaşamlarını..
GÜRKAN; “EDİRNE’NİN 8 BİN 300 YILI BU MÜZEDE”
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın en önemli projelerinden biri olan Edirne Kent Müzesi; Edirne’nin 1. Murat tarafı..
EDİRNE JANDARMASINDAN AMERİKAN FİLMİ GİBİ OPERASYON
SİGARANIN BÖYLE ZARAR VERECEĞİNİ KİMSE DÜŞÜNEMEZ! Edirne'de esrar elde etmek amacıyla Bosna köyde bir tarlada kenevir e..
689 NOLU KARARNAME İLE EDİRNE’DEN 8 İHRAÇ
29 Nisan 2017 Cumartesi günü Resmi Gazetenin 30052 sayısında yayınlanan 689 nolu Olağanüstü Hal Kapsamında Bazı Tedbirle..
MİLLİ ATLET JALE BAŞAK’TAN VALİ ÖZDEMİR’E ZİYARET
Edirne’li milli atlet Jale Başak veTürkiye Atletizm Federasyonu Milli Takımlar Antrenörü Esra Akgün Yılmaz, Edirne Vali..
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANANLAR
YUKARI