Bugun...

"FETÖ AVUKAT YAPILANMASINDA T Ü’SİNDE ÇALIŞAN AVUKAT İDDAS" İLE İLGİLİ HABERLER

FETÖ AVUKAT YAPILANMASINDA T Ü’SİNDE ÇALIŞAN AVUKAT İDDASI
FETÖ nün avukat yapılanmasına ilişkin İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu tarafından yürütül..
 EDİRNE FETÖ/PDY'NİN
İlimiz genelindeki askeri birliklere çöreklenen FETÖ/PDY yapılanmasının ana soruşturması niteliğindeki "MAHREM SUBAY" ya..
FETÖ’NÜN EDİRNE JANDARMA VE TUGAY AYAĞI ÇÖZÜLDÜ
FETÖ/PDY Terör Örgütünün Edirne jandarma teşkilatı içerisindeki “MAHREM” yapılanmasına yönelik olarak, Edirne Cumhuriyet..
GÜRKAN; 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Haber ve bilgi akışını sağlamak adına günün her anında yılmadan, gece gündüz, sor..
ETB’DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI
Basın; aydınlatıcı, iyi ve doğruyu tarafsızca gösteren, fikir, düşünce, haberleşme özgürlüğü, insan hakları ve demokrasi..
VALİ ÖZDEMİR; ÇALIŞAN GAZETECİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU
Edirne Valisi Günay Özdemir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle düzenlediği kahvaltılı toplantıda Edirne bas..
DÜN VALİ MUTLU İLE ERDOĞAN’A KAYKILANLAR BU GÜN BAŞIMIZA FETÖ DÜŞMANI KESİLDİLER!
Mimar Sinan Vakfının bir meydan okuma gibi…“Paralel Yapıyla Mücadele Kapsamında” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın g..
BAŞBAKAN AHMET DAVUTOĞLUNDAN, KAMUDA ÇALIŞAN TÜM TAŞERON İŞÇİLERE KADRO MÜJDESİ
Başbakan Ahmet Davutoğlu, AK Parti’nin TBMM’deki Grup Toplantısı’nda Kamuda çalışan yüz binlerce taşeron işçisiyle ilgil..
İŞVERENE AİT ARAÇLA PİKNİĞE GİDENLER,BUNUN BİR İŞTEN ATILMA SEBEBİ OLABİLDİĞİNİ BİLİYOR MUSUNUZ?
Diğer bir çalışan iş yerine ait bir aracı akşam evine götürebiliyor, hafta sonu araçla pikniğe gidiyor. İş yerine ait a..
KENDİ İŞYERİNDE ÇALIŞAN EMEKLİDEN KESİLEN SOSYAL GÜVENLİK DESTEK PRİMİ KALDIRILDI...
Kendi nam ve hesabına çalışanlardan yani, Bağ-Kur mükelleflerinin almış oldukları maaşlarından kesilen, Sosyal Güvenlik ..
YUKARI