Bugun...

"GÜRKAN; PEHLİVAN SAYISINDA REKOR KATILIM BEKLENİYO" İLE İLGİLİ HABERLER

GÜRKAN; PEHLİVAN SAYISINDA REKOR KATILIM BEKLENİYOR
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 657. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne bu yıl rekor bir katılım beklediklerini söyledi...
Gürkan;Alt yapıya ilk kazma Şubat sonu Mart başı
EDİRNE BELEDİYE BAŞKANI RECEP GÜRKAN, SON ÇALIŞAN MAAŞINI ALMADAN BENİM MAAŞIMI YATIRMAYIN DİYE HESAP İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE..
RECEP GÜRKAN EKŞİ SÖZLÜĞÜN ENİYİ BAŞKAN ANKETİNDE
İnternet ortamında Türkiye’nin en çok ziyaret edilen sitelerden biri olan Ekşi Sözlük, yılın en iyilerini belirlemek içi..
RECEP GÜRKAN, “CUMHURİYETİ’MİZİN 94. YILI KUTLU OLSUN”
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Hiç kuşkusuz ki; bizlerin en önemli görevi bağımsızlığımızın ve vatanımızın bölün..
 BÜTÜN TÜRKİYE RECEP GÜRKAN’IN BAŞARISINI KONUŞUYOR
Üçüncü Kitap Fuarı nedeniyle Kentimize gelen Saygı Öztürk'e konuşan Recep Gürkan bir anda Ülkemizin ençok konuşulan Bele..
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın Ramazan Bayramı Mesajı
Gürkan;“Toplumumuza huzur, sofralarımıza bereket getiren; dayanışmanın ve hoşgörünün yaşandığı bir Ramazan Ayı’nı daha g..
GÜRKAN;“DÜNYADAKİ EN MASUM DUYGU,ANNE SEVGİSİDİR”
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım olmak üzere tüm annel..
GÜRKAN; “EDİRNE’NİN 8 BİN 300 YILI BU MÜZEDE”
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın en önemli projelerinden biri olan Edirne Kent Müzesi; Edirne’nin 1. Murat tarafı..
HÜRRİYET GAZETESİ AİLESİDEN RECEP GÜRKAN’A ÇİÇEKLİ MESAJ
Edirne Belediyesi’nin organizasyonunda 3 gün boyunca Edirne’nin tarihi, kültürel, turistik ve doğal güzelliklerini keşfe..
GÜRKAN, ALT YAPI VE ÇÖPLÜK KONUSUNDA SON NOKTAYI KOYDU
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, eski Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi’nin geçtiğimiz günlerde bazı gazetelerede yayı..
YUKARI