Bugun...

"Gürkan;Alt yapıya ilk kazma Şubat sonu Mart baş�" İLE İLGİLİ HABERLER

RECEP GÜRKAN, “30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN”
Recep Gürkan, “30 Ağustos Zaferi; Birinci Dünya Savaşı’nda yenik ve yorgun düşen Türk Milleti’nin küllerinden yeniden do..
GÜRKAN; EDİRNE İLERİ BİYOLOJİK ATIK SU ARITMA TESİSİ’NİN İNŞAATI HIZLA DEVAM EDİYOR
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan göreve geldiğinde sözünü verdiği Edirne İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesis inşaat..
RECEP GÜRKAN; “BUYILDA KIRKPINAR İÇİN DEVLET DESTEĞİ ALMADIK”
Edirne Belediyesi’nin organizasyonuyla 09-15 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen 657. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ni değ..
GÜRKAN; LOZAN BARIŞ ANLAŞMASI’NIN 95. YILI VE BASIN BAYRAMI KUTLU OLSUN
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, basında sansürün kaldırılışının 110. yılını kutladı.Özgür basın demokrasinin vazge..
GÜRKAN; PEHLİVAN SAYISINDA REKOR KATILIM BEKLENİYOR
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 657. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne bu yıl rekor bir katılım beklediklerini söyledi...
Gürkan;Alt yapıya ilk kazma Şubat sonu Mart başı
EDİRNE BELEDİYE BAŞKANI RECEP GÜRKAN, SON ÇALIŞAN MAAŞINI ALMADAN BENİM MAAŞIMI YATIRMAYIN DİYE HESAP İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜNE..
RECEP GÜRKAN EKŞİ SÖZLÜĞÜN ENİYİ BAŞKAN ANKETİNDE
İnternet ortamında Türkiye’nin en çok ziyaret edilen sitelerden biri olan Ekşi Sözlük, yılın en iyilerini belirlemek içi..
RECEP GÜRKAN, “CUMHURİYETİ’MİZİN 94. YILI KUTLU OLSUN”
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Hiç kuşkusuz ki; bizlerin en önemli görevi bağımsızlığımızın ve vatanımızın bölün..
 BÜTÜN TÜRKİYE RECEP GÜRKAN’IN BAŞARISINI KONUŞUYOR
Üçüncü Kitap Fuarı nedeniyle Kentimize gelen Saygı Öztürk'e konuşan Recep Gürkan bir anda Ülkemizin ençok konuşulan Bele..
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın Ramazan Bayramı Mesajı
Gürkan;“Toplumumuza huzur, sofralarımıza bereket getiren; dayanışmanın ve hoşgörünün yaşandığı bir Ramazan Ayı’nı daha g..
YUKARI