Bugun...

"HİROŞİMA’YI İNSANLIK TARİHİ HİÇ UNUTMAMALI!!" İLE İLGİLİ HABERLER

TARİHİ KÖPRÜLER ÇİFT YÖNLÜ OLARAK TRAFİĞE AÇILDI
Edirne valiliği resmi internet sitesinden 16 ağustos 2018 tarihinde yapılan açıklamada,"23.05.2018 tarihli İl Trafik Kom..
HİROŞİMA’YI İNSANLIK TARİHİ HİÇ UNUTMAMALI!!!
Tarihe düşülen en acı not bence, 6 Ağustos 1945 gününe rastlar. Sabahın ilk ışıklarıyla günlük hayatlarına başlayan Hir..
VALİ ÖZDEMİR,
Edirne Valisi Günay Özdemir, kentte metruk ve atıl durumda bulunan toplam 463 konak ve köşkün yeniden ayağa kaldırılması..
TARİHİ ELEKTRİK FABRİKASI YENİ HALİYLE GÖZ KAMAŞTIRIYOR
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın en önemli seçim vaatlerinin içerisinde yer alan; bazı çevreler tarafından ‘Hayal..
BAKAN IŞIK TARİHİ TUGAY BİNASINI RESTORE ETTİRİYOR.
1899 yılında Edirne halkının katkıları ve zamanın askerlerinin büyük gayretiyle yapılan 54'üncü Mekanize Piyade Tugay Ko..
EDİRNE İÇİN TARİHİ KARAR
Kasım Ayı Olağan Toplantısı’nı gerçekleştiren Edirne Belediye Meclisi tarihi bir karara imza attı. Edirne’nin alt yapı s..
TARİHİ ELEKTRİK FABRİKASI SONA YAKLAŞIYOR
Edirne Belediyesi Kültür Merkezi ve Nikah Salonu olarak 3 Aralık 2016 tarihinde açılacak olan Tarihi Elektrik Fabrikası’..
TARİHİ KIRKPINAR YAĞLI GÜRREŞLERİNİN EN GENÇ MUHABİRİ
Bu yıl 655. Yapılan tarihi Kırkpınar yağlı güreşlerinde herkesin ilgi noktası olan Edirne Olay Gazetesinin küçük muhabir..
TARİHİ KIRKPINAR GÜREŞLERİ KOŞUSUNU KARATAŞ İZŞAN’LA ALDI.
Edirne Belediye Başkanlığı’nın girişimleri ile bu yıl üçüncüsü düzenlenen Tarihi Kırkpınar Güreşleri Koşusunu Halis Kara..
TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ EDİRNE SEMİNERİ YAPILDI
Tarihi Kentler Birliği (TKB) Edirne Semineri gerçekleştirildi. Edirne Belediye Başkanı recep Gürkan’ın ev sahipliğinde M..
YUKARI