Bugun...

"KIRKPINAR’DA 23 İLDEN 101 HAKEM GÖREV YAPACA" İLE İLGİLİ HABERLER

KIRKPINAR'DA GÜREŞECEK BAŞPEHLİVANLARIN LİSTESİ
Bu yıl yaş kriterlerine uyan 59 pehlivan, Edirne'de kol bağlayacak. Bu sene yıl sınırı 1978 ve sonrası... Ancak 1977 doğ..
KIRKPINAR ÇAYIRINA DOPİNG GİRMESİN!
Geleneksel Yağlı Güreşlere musallat olan ‘DOPİNG’ illetinden kurtulmanın tek yolu Federasyonunun bu konuda atacağı radik..
KIRKPINAR’DA ÜNLÜ YAĞMURU
657. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali kapsamında Edirne Belediyesi’nin organizasyonuyla düzenlenecek olan halk konser..
Geleneksel Kırkpınar Yağlı Güreşleri DMAX kanallarında canlı yayında
Edirne Belediyesinin organizasyonuyla yapılacak olan 657 yıllık efsaneye tanıklık etmek isteyen güreş seveler; çoktan bi..
KIRKPINAR’DA 23 İLDEN 101 HAKEM GÖREV YAPACAK
Edirne Belediyesi’nin organizasyonuyla düzenlenecek olan 657. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde 23 ilden toplam 101 hakem gö..
656. KIRKPINAR AKREDİTASYON BAŞVURULARI BAŞLADI
Edirne Belediye Başkanlığı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen ve bu yıl 10-16 Temmuz 2017 tarihlerinde 656’ıncısı düzenlene..
DEMOKRAT PARTİ İL BAŞKANLIĞI GÖREV DAĞILIMI YAPTI
Demokrat Parti Edirne il Yönetimi görev dağılımı yapmak üzere İbrahim Özyılmaz başkanlığında uzun bir ardan sonra toplan..
TOPLUM RUH SAĞLIĞI MERKEZİ’NDE ERGOTERAPİST GÖREV BAŞINDA
Edirne Sultan 1.MuratDevlet Hastanesine bağlı Edirne Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’ndeErgoterapist Sinan Akdoğan, Edirne ha..
656. KIRKPINAR YAĞLI GÜREŞLERİ 10-16 TEMMUZ 2017 TARİHİNDE YAPILACAK
656. Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali’nin tarihleri belli oldu. Konuyla ilgili bir açıklama yapan, Edirne Belediye Ba..
TARİHİ KIRKPINAR YAĞLI GÜRREŞLERİNİN EN GENÇ MUHABİRİ
Bu yıl 655. Yapılan tarihi Kırkpınar yağlı güreşlerinde herkesin ilgi noktası olan Edirne Olay Gazetesinin küçük muhabir..
YUKARI