Bugun...

"NE DİYORSAM YAZAYIM DEDİ" İLE İLGİLİ HABERLER

BU GÜN NE BİLİYORSAM, NE DİYORSAM YAZAYIM DEDİM
Edirne'mizde an itibarıyla adaylığı kesinleşmiş gibi görünenler varsa da; partilerince adaylığı açıklanmış hiç bir aday..
PROF.DR.CÖHÇE;“TÜ İMAMINI BİLİYORMUSUNUZ” DEDİ SANSÜRÜ YEDİ!
Konferanslarında “her yere İMAM atayan hain ‘FETÖ’, üniversitelere niye İMAM atamadı ... “FETÖ her yere İMAM atıyor da n..
CHP İKİNCİ KEZ FEVZİ PEKCANLI DEDİ.
Divan Başkanlığını CHP Grup Başkan Vekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç’un yaptığı kongreyi; 621 delegeden 598 del..
ERDOĞAN; “KOPARSA KOPSUN” DEDİ  soylu; “AB ORTAK TEMAS MERKEZİNİ AÇTI”
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye, Bulgaristan ve Yunanistan arasında sınır aşan suçlarda bilgi paylaşımı ve mücad..
EDİRNE İL EMNİYET MÜDÜRÜ ERDOĞAN; HALKIMIZIN İÇİ RAHAT OLSUN!” Dedi.
EDİRNE İL EMNİYET MÜDÜRÜ ARMAĞAN ADNAN ERDOĞAN “GEREKLİ HER TÜRLÜ GÜVENLİK ÖNLEMİNİ ALDIK. HALKIMIZIN İÇİ RAHAT OL..
GÜRKAN; “HALKA HESAP VERİYORUM” DEDİ…
Gürkan’a sorulan sorulardan rahatsız olan oldukça kalabalık bir gurubun soru soranları rahatsız edici tavırlarının günde..
YSK ADAY ADAYLIĞI İÇİN 10 ŞUBAT DEDİ…
Yüksek Seçim Kurulu 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekili seçimlerinde, aday olmak isteyen kamu görevlile..
İPSALA DOĞAL GAZA EVET DEDİ.
İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman ve İpsala Kaymakamı Eyyup Özdemir birlikte başlattıkları ve Siyasiler, Muhtarlar, ..
EDİRNE BAROSU % 70 ÖZGÜR YILDIRIM DEDİ
18 Ekim 2014 Cumartesi günü yapılan Olağan Genel Kurulda aldığı 178 oy alıp yeniden Edirne Barosu'nda başkanlığa seçilip..
OKTAY BOZKURT “ 78 İL BAŞKANI KILIÇDAROĞLU” DEDİ
CHP İl Başkanı Oktay Bozkurt yaptığı yazılı açıklamada “Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanları, 5-6 Eylül 2014 tarihlerin..
YUKARI