Bugun...

"RECEP GÜRKAN" İLE İLGİLİ HABERLER

SİZ  KORAY UYMAZ’I BİRDE BENDEN DİNLEYİN... O  ZAMAN RECEP GÜRKANIDA BEN  ANLATAYIM!
Büroma girdi ve,'Siz Koray Uymaz’ı ne kadar tanıyorsunuz?onu birde benden dinleyin,'Ben onun yakın köylüsüyüm, annesinin..
CHP'DE RECEP GÜRKAN YENİDEN ADAY GÖSTERİLDİ.
EDİRNE: RECEP GÜRKAN UZUNKÖPRÜ ÖZLEM BECAN, HAVSA: OGUZ TEKİN, SÜLOĞLU:MEHMET ORMANKIRAN,MERİÇ:EROL DÜBEK, KÜPLÜ:GÖKMEN..
GÜRKAN VE BELEDİYE MECLİSİ ÜYELERİ MASKE TAKARAK LÖSEMİYE DİKKAT ÇEKTİLER
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ve Edirne Belediye Meclisi Üyeleri; 02-08 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası nedeniyle..
RECEP GÜRKAN,
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Cumhuriyetin değerlerini geleceğe taşıyoruz. Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet’in 95...
RECEP GÜRKAN, “30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN”
Recep Gürkan, “30 Ağustos Zaferi; Birinci Dünya Savaşı’nda yenik ve yorgun düşen Türk Milleti’nin küllerinden yeniden do..
GÜRKAN; EDİRNE İLERİ BİYOLOJİK ATIK SU ARITMA TESİSİ’NİN İNŞAATI HIZLA DEVAM EDİYOR
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan göreve geldiğinde sözünü verdiği Edirne İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesis inşaat..
RECEP GÜRKAN; “BUYILDA KIRKPINAR İÇİN DEVLET DESTEĞİ ALMADIK”
Edirne Belediyesi’nin organizasyonuyla 09-15 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen 657. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ni değ..
GÜRKAN; LOZAN BARIŞ ANLAŞMASI’NIN 95. YILI VE BASIN BAYRAMI KUTLU OLSUN
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, basında sansürün kaldırılışının 110. yılını kutladı.Özgür basın demokrasinin vazge..
ÇİZMEYİ AŞMA RECEP KARA!
Recep Baş Pehlivanım haksızlığa uğradın tamam... Üzüldün kızdın ‘artık güreşemeyeceğim’ dedin o olmadı ama hadi o da ta..
GÜRKAN; PEHLİVAN SAYISINDA REKOR KATILIM BEKLENİYOR
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 657. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ne bu yıl rekor bir katılım beklediklerini söyledi...
YUKARI