Bugun...

"Rektör" İLE İLGİLİ HABERLER

REKTÖR TABAKOĞLU CUMHURBAŞKANINA HAKARET EDENLERİ KORUYOR MU?
Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Cumhurbaşkanına hakaretten haklarında adli işlem yapılan ve dava ..
Rektör, Cumhurbaşkanına hakaret edenleri çok seviyor çok.
Rektör Tabakoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği iddiasıyla gözaltına alına Trakya Üniversitesi Yus..
MÜEZZİNOĞLU’NDAN REKTÖR TABAKOĞLUNA ZİYARET
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu 20 Eylül 2016 tarihinde Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nu ziy..
PAZARLIKÇI REKTÖR Y  Y
Edirne Lisesi'ne yaptığı ziyaret sırasında gazetecilerin, ‘Trakya Üniversitesi Rektörlülüğü için yeniden Aday mısınız?’..
VAY BE…REKTÖR YENER YÖRÜK’ÜN, EDİRNE İDARE MAHKEMESİNİ DE YANILTTIĞI ORTAYA ÇIKTI!!!
Hamza Yasa: Haber Yorum…T.Ü. Rektörü Yener Yörük’ün Edirne İdare Mahkemesini de yanılttığı ortaya çıktı. T.Ü. sinin resm..
TOPAL ÖRDEK REKTÖR YÖRÜK; MANGAL PARTİLERİNE DOĞRU YOLA ÇIKMIŞ GİBİ…
‘Topal Ördek’ sürecine giren Rektör Yener Yörük, giderayak‘Lame duck’ gibi davranmak yerine, her şeye ve herkese musalla..
REKTÖR YENER YÖRÜK’E DAHA NE DİYELİM…
Edirne 2. Ağır Ceza Mahkemesinde Sahte Diploma davasında yargılanan, Ayşegül Ö. T. için Keşan Sağlık Yüksek Okulunda Çoc..
REKTÖR YENER YÖRÜK’TEN TİMSAH GÖZYAŞLARI
Trakya Üniversitesi Rektör Yardımcısı Hüseyin Sarıoğlu hakkındaki soruşturma aşamasındaki iddialarının, basına sızdırılm..
REKTÖR PROF. DR.YENER YÖRÜKLE KONUŞULMAYANLARI KONUŞTUK!
Kolay değil… Edirne nüfusunun % 3 onun emrinde çalışıyor… Yine Edirne Nüfusunun % 20 onun yönetiminde tahsil hayatını sü..
İPSALALI YÖNETİCİLERİNDEN REKTÖR YÖRÜK’E ZİYARET
İpsala Kaymakamı Mehmet Ali Gürbüz, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Kerman, Yenikarpuzlu Belediye Başkanı Ufuk Atalay ve ..
YUKARI