Bugun...

"Sazlıdere İçin İmza Kampanyası ve Bildiri Dağıtımı Başladı" İLE İLGİLİ HABERLER

Sazlıdere İçin İmza Kampanyası ve Bildiri Dağıtımı Başladı.
Sazlıdere sahiline kurulacak FSRU Limanı ile ilgili 19 Temmuz’da gerçekleşecek ÇED Toplantısı’nın STK ve vatandaşların y..
RECEP GÜRKAN; “BUYILDA KIRKPINAR İÇİN DEVLET DESTEĞİ ALMADIK”
Edirne Belediyesi’nin organizasyonuyla 09-15 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen 657. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ni değ..
KAYA; “SAADET PARTİ BASKIN SEÇİM İÇİN HAZIRLIKLI”
Saadet partisi; “Erken Baskın Seçime Hazırlık İlçe Başkanları Toplantısı” yaptı. Ankara’da Saadet Parti Eğitim Merkezind..
EDİRNESPOR BU GÜN  ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI İÇİN SAHAYA ÇIKIYOR
Yeni sezonun ilk resmi maçında Ziraat Türkiye Kupası için bu gün(29.08.2017) sahaya çıkacak olan Edirne Belediyesi Edirn..
OBEZİTE İÇİN FARKINDALIK YÜRÜYÜŞÜ
‘10 Mayıs Dünya Sağlık İçin Hareket Et Günü’ nedeniyle Edirne Halk Sağlığı Müdürlüğü, obeziteye dikkat çekmek için yürüy..
656. KIRKPINAR AKREDİTASYON BAŞVURULARI BAŞLADI
Edirne Belediye Başkanlığı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen ve bu yıl 10-16 Temmuz 2017 tarihlerinde 656’ıncısı düzenlene..
ROMANLAR İÇİN DİYALOG AĞI’NDAN AB YE ZİYARETİ
Edirne Roman Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı RODA-üyesi ve basın sözcüsü Turan Şallı,6 Nisan-8 Nisan 2017 tarihleri ..
AKP İL BAŞKANI AKMEŞE; “ALPULLU İÇİN SON GÜN YARIN”
Ankara’da düzenlenen 115. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı öncesninde Tekirdağ, Çanakkale ve Kırklareli İl Başkanl..
SANATÇILAR ‘’ÇOCUKLAR VE DOĞA İÇİN’’ UMUT YEŞERTTİ
TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin Çoğal, “Umut Yeşerten Şarkılar” konseri ile 150 bin çocuğun TEMA doğa eğitimlerind..
İLAHİYAT ÖĞRENCİLERİNDEN SURİYEYE KIŞLIK EŞYA KAMPANYASI
Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğrencileri “İHH" ve "AVRASYA VAKFI" işbirliği ile yürüttüğü; “Halep yardım bekl..
YUKARI