Bugun...

"TRAKYA ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ TAMA" İLE İLGİLİ HABERLER

ŞİRİN ÇOGAL; TRAKYA’YA TERMİK SANTRALLER İSTEMİYORUZ
TEMA Vakfı Edirne İl Temsilcisi Şirin Çogal; “Kömürlü Termik Santraller hep enerji meselesi olarak tartışılıyor;aslında..
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ PEHLİVANLARINA SAHİP ÇIKIYOR
Trakya Üniversitesi,Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Baş , Başaltı Boyları ile Deste (büyük, orta, küçük) Boylar ara..
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ GENEL SEKRETERİ AHMET SEZGİN GÖREVİNDEN ALINDIMI?
Hafta başında Trakya Ünversitesi avukatlarında ‘G Ü’nün “avukatlık mesleğini yapıyor görünümü altında FETÖ yapılanmasını..
BUDAK EGE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNE ATANDI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın rektör atamalarına ilişkin kararları Resmi Gazete’de yayımlandı.Kararlara göre Eg..
TRAKYA GAZETECİLER DERNEĞİ,UĞUR MUMCU'YU ANITI BAŞINDA ANDI
Trakya Gazeteciler Derneği, (TGD) 24 Ocak 1993 tarihinde bir suikast sonucu hayatını kaybeden gazeteci, yazar Uğur Mumcu..
GAYTANCIOĞLU; “TRAKYA BİRLİK = HAYAL KIRIKLIĞI”
CHP Edirne milletvekili Okan Gaytancıoğlu Trakya Birliğin Mali Genel Kurulu ile ilgili yaptığı yazılı açıklamada “Trakya..
İLAHİYAT ÖĞRENCİLERİNDEN SURİYEYE KIŞLIK EŞYA KAMPANYASI
Trakya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğrencileri “İHH" ve "AVRASYA VAKFI" işbirliği ile yürüttüğü; “Halep yardım bekl..
TRAKYA ÜNİVERSİTESİ SAHTE DİPLOMA DAVASINDA İKİ SANIĞA HAPİS KARARI…
Edirne 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen Trakya Üniversitesi Sahte Diploma Davasında beklenen karar 7.celsede geldi. San..
TRAKYA BİRLİK BU SEFER PİYASALARA UYGUN BİR ÖNGÖRÜYLE FİYAT AÇIKLADI!
Trakya birlik dün 2016-2017 ayçiçeği ön alım fiyatı açıkladı… Buna göre bu yıl Trakya Birlik Üretici Ortaklarından % 50 ..
Trakya Üniversitesi Rektörlük Devir Teslim Töreni Gerçekleşti
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nu Trakya Üniversitesi’nin Rektörü olarak atamasının ard..
YUKARI