Bugun...

"VALİ BEY; “ARKASINDAN YAZDI” DEMESİNLER; “ ARKAMDAN YAZDI” DEMEYESİNİZ DİYE YAZIYORUM" İLE İLGİLİ HABERLER

VALİ BEY;
Vali Bey;Evet, Gazeteci Gökhan Tuzladan konusunda ‘ADİL’ davranmadığınızı ve ‘DEVLET GÜÇÜ’nü’ kişiselleştirdiğinizi size..
ÇOĞAL; “VALİ GÖREVİ KÖTÜYE KULLANMA SUÇU İŞLİYOR!”
Çoğal,“Vatandaşın yurt dışına çıkma hürriyeti, ancak suç soruşturması veya kovuşturması sebebiyle hâkim kararına bağlı o..
VALİ ÖZDEMİR BULGARİSTAN BAŞBAKANI BORİSOV İLE GÖRÜŞTÜ
Edirne Valisi Günay Özdemir, Bulgaristan'ın başkenti Sofya’da Başbakan Boyko Borisov ile başbakanlık ofisinde 1 saat sür..
MİLLİ ATLET JALE BAŞAK’TAN VALİ ÖZDEMİR’E ZİYARET
Edirne’li milli atlet Jale Başak veTürkiye Atletizm Federasyonu Milli Takımlar Antrenörü Esra Akgün Yılmaz, Edirne Vali..
VALİ GÜNAY ÖZDEMİR  26 MART  BALKAN ŞEHİTLERİNİ ANDI
Değerli Edirneliler; Bugün ülkemizin en huzurlu şehirlerinden biri olan Edirne, fethedildiği 1361 yılından bu yana birç..
VALİ  ÖZDEMİR; “OKULARIMIZ CUMA GÜNÜDE TATİL”
Edirne Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada "13/01/2017 Cuma günü eğitim öğretime 1 (Bir) gün ara verilmiştir."dendi.Ö..
VALİ ÖZDEMİR; ÇALIŞAN GAZETECİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU
Edirne Valisi Günay Özdemir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle düzenlediği kahvaltılı toplantıda Edirne bas..
MÜTEAHHİT DİNAMİTİ, VALİ LAFI PATLATTI…
Edirne’de patlatan patlatana… Sarayakpınarda müteahhit Dinamit Patlatıyor… Vali İl Genel Meclis Üyelerine Lafı Patlatıyo..
BU NASIL BİR KAMU MENFAATİ VALİ BEY?
MERA, KAPIKULE VE 6 KÖYÜN İÇME SULARI, HACI İLBEY’İN KARAĞAHI İLE SARAYAKPINAR KÖYÜ HIZLA YOK OLUYOR… BU NASIL BİR KAMU ..
VALİ ÖZDEMİR'İN CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
“Tarihin hiçbir döneminde boyunduruk altında yaşamayan, bağımsızlığına ve özgürlüğüne düşkün Türk Milleti; Gazi Mustafa ..
YUKARI